Головна

“Fenix Smile” – перша стоматологічна клініка, яка використовувала імпортні матеріали та обладнання. Історія нашої діяльності бере початок у 1995 році. Тоді ми входили в мережу “Кебот”, засновану американським емігрантом, і працювали під назвою “Кебот-Київ-Захід”. 

Які послуги ми надаємо 

З того часу наші фахівці постійно підвищували кваліфікацію та вдосконавлювали знання в області стоматології. Досвідчені лікарі клініки завжди запропонують раціональний варіант терапії різних зубних захворювань і порожнини рота, а також допоможуть досягти гармонії краси і здоров’я Ваших зубів.

Клініка естетичної стоматології та імплантології “Fenix Smile” пропонує широкий спектр стоматологічних послуг:

Вартість робіт розраховується під час розробки плану лікування. Ціни Ви можете подивитися прямо на сайті. 

Переваги компанії 

Досвідчені стоматологи, сучасне обладнання і технології роблять лікування безболісним та безпечним. Ми завжди йдемо назустріч пацієнтам. Якщо у Вас є страх перед процедурами, то компетентні лікарі стоматологічної клініки “Fenix Smile” запропонують терапію з використанням аплікаційної або ін’єкційної анестезії. З каталогом цін можна ознайомитись в розділі сайту “Вартість послуг”.

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками і використовуємо якісні матеріали від іноземних компаній Німеччини, Швейцарії, Італії, Японії і США. Наша стоматологічна клініка надає гарантію якості на всі види робіт:

  • імплантування – 10 років;
  • ортопедія – від 1 року;
  • терапевтичне лікування – від 1 року. 

Гарантія на роботи стоматологічної клініки “Fenix Smile” і численні відгуки клієнтів підтверджують високий рівень обслуговування.

Для запису на консультацію до стоматолога Ви можете залишити заявку на сайті або зателефонувати за номером телефону, вказаному в розділі Контакти. Якщо Ви проживаєте у Києві, то ми запрошуємо відвідати нашу клініку за адресою: вул. Симиренка, 10. Ми будемо раді, якщо, скориставшись послугами, Ви залишите свої відгуки на сайті.

Наші лікарі докладуть максимум зусиль для того, щоб позбавити Вас і ваших близьких від дискомфорту, причиною якого є зубна біль, допоможуть Вам знайти здоров’я і природну красу зубів. Ми бажаємо, щоб Ви завжди залишалися веселими й життєрадісними. Наша мета – Ваша посмішка!

Відгуки клієнтів

default image

На днях сделал отбеливание зубов в клинике, всё отлично, даже не смотря на состояние ремонта. Всё было стерильно и качественно, ещё раз благодарю, Василий Васильевич за Вашу помощь.

Андрей г. Киев, ул. Зодчих November 19, 2018