Головна мета діагностики в стоматології – встановлення лікарем точного діагнозу для подальшого призначення своєчасного та ефективного лікування. З її допомогою можна виявити повну картину стану порожнини рота або окремо взятого зуба. Сьогодні медицина пропонує цілий комплекс досліджень з використанням сучасних технологій без ризику для здоров’я пацієнта.

диагностика кариеса зубов

Що входить в діагностику

 1. Прицільний знімок. Проводиться за допомогою сучасного рентген-обладнання. Така процедура дає можливість знайти приховані захворювання зуба, поставити і підтвердити діагноз, призначити найбільш ефективну методику лікування. Показання для проведення рентгеноскопії: карієс, запалення кореневих каналів, пульпіт і періодонтит, кісти. Процедура безболісна, займає кілька хвилин, проводиться в комфортних умовах.
 2. Панорамний знімок. Використовується для отримання повної картини стану всієї порожнини рота. Процедура проводиться за допомогою сучасного безпечного обладнання – ортопантомографа. Показання для проведення процедури: флюси, кісти на яснах, виправлення прикусу, травми в області щелепи, новоутворення, патології, установка брекетів. Проводиться перед протезуванням або імплантацією, видаленням зубів та інших випадках.
 3. Комп’ютерна томографія. Проводиться за допомогою сучасного цифрового обладнання, дозволяє отримати 3D знімок всієї щелепно-лицьової області. Використовується для визначення дефектів і різних деформацій, локалізації запального процесу, оцінки стану кожного зуба, надання швидкої стоматологічної допомоги та багато чого іншого.
 4. Діагностика карієсу. Являє собою комплекс процедур і досліджень для виявлення захворювання на початковій стадії або в важкодоступних місцях, професійного чищення зубів. Існують різні методи виявлення проблеми: візуальний огляд, рентген, зондування, перкусія, панорамний знімок, транслюмінесценція, люмінесцентний спосіб та інші.

Диагностика кариеса. Представляет собой комплекс процедур и исследований для обнаружения заболевания на начальной стадии либо в труднодоступных местах, профессиональной чистки зубов. Существуют различные методы выявления проблемы: визуальный осмотр, рентген, зондирование, перкуссия, панорамный снимок, транслюминесценция, люминесцентный способ и другие.

Переваги клініки Fenix ​​Smile

Діагностика

Збережемо і вилікуємо навіть

“Безнадійні” зуби

Діагностика

Cертифіковані медичні

матеріали

Діагностика

Європейські технології і

стандарти безпеки

Діагностика

Фіксована вартість і

можливість розстрочки без відсотків

Послуга проведення діагностики в Fenix Smile

Ми пропонуємо недорогі якісні послуги у Києві. У клініці естетичної стоматології та імплантології Fenix Smile здійснюється консультація пацієнта лікарем-стоматологом, в результаті якої наші фахівці дають направлення на діагностику в спеціалізовані центри наших партнерів.

Наші переваги:

 • допомога з проблемами будь-якого рівня складності;
 • широкий діапазон послуг;
 • робота професіоналів;
 • сертифіковані медичні матеріали;
 • європейські технології та стандарти безпеки;
 • доступна вартість;
 • можливість розстрочки без відсотків.

Ми враховуємо потреби наших пацієнтів, проводимо професійне консультування в усіх напрямках з подальшим встановленням діагнозу. Наші досвідчені лікарі здійснять професійне лікування зубів або профілактику захворювань порожнини рота.

Клініка Fenix Smile знаходиться у Святошинському районі, пропонує зручний графік прийому.

Запишіться на процедуру онлайн на сайті або по телефону.

Залиште заявку заповнивши форму
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин