У період вагітності організм майбутньої матері відчуває на собі подвійне навантаження, внаслідок чого імунітет стає слабкішим, а ймовірність загострення хронічних і не тільки захворювань вище. До цих неприємностей часто відносяться й захворювання зубів. На жаль, більшість дівчат недооцінюють всю серйозність ситуації і ті наслідки, які може понести за собою несвоєчасно надане лікування. Адже мова йде не тільки про ясна і зуби, а про потрапляння інфекції в організм, що вкрай небажано при виношуванні дитини.

Стоматологія для вагітних

Чи безпечна стоматологія при вагітності?

Ідеальною є ситуація, коли жінка звертається до лікаря ще до вагітності і здійснює лікування, чистку, видалення або протезування на етапі планування поповнення. У такій ситуації і вартість буде менше: адже ціни на усунення невеликих проблем найчастіше нижчі. Але і при виникненні необхідності відвідування стоматолога вже в положенні очікування малюка немає нічого страшного. У нашій клініці кваліфіковані лікарі мають необхідний досвід по роботі з майбутніми мамами і готові надати правильну допомогу згідно з усіма умовами. Ми знаходимося у Києві у Святошинському районі і завжди раді допомогти своїм гостям.

Оптимально звернутися за лікуванням в третьому триместрі вагітності: коли плацента вже повністю сформована і надійно захищає малюка. Перший і третій триместр залишають питання щодо доцільності медикаментозного втручання. Кожен конкретний випадок захворювання, видалення, чистки, рентгена або протезування зубів повинен розглядатися окремо, він же передбачає і різні ціни на процедури. Перший триместр характерний високим ризиком переривання вагітності, третій – ризиком передчасних пологів. Тому в цей момент знадобиться консультація акушера-гінеколога.

Результати лікування карієсу під час вагітності

Стоматологія для вагітних
Стоматологія для вагітних

Вид до лікування карієсу в Fenix ​​Smile

Вид після лікування карієсу при вагітності

Лечение кариеса в стоматологии во время беременности, до и после
До і після лікування карієсу при вагітності.

Переваги клініки Fenix ​​Smile

Збережемо і вилікуємо навіть

“Безнадійні” зуби

Сертифіковані медичні

матеріали

Стоматологія для вагітних

Європейські технології і

стандарти безпеки

Стоматологія для вагітних

Фіксована вартість і

можливість розстрочки без відсотків

Рентген при вагітності

Від послуг рентгена майбутнім мамам краще відмовитися на будь-якому терміні очікування. Найнебезпечнішим вважається період перших 17 днів, але й у весь наступний час вагітним жінкам не варто вдаватися до цієї опції. Якщо ж обійтися без рентгена не можна, а лікування або видалення вимагає обов’язкового контролю, лікар рекомендує замінити його на візіограф і тільки з другого триместру.

Візіограф здійснює менше в десятикратному розмірі променеве навантаження на пацієнта завдяки надчутливості датчиків. Варто зазначити, що технології в цій сфері удосконалюються з кожним роком, що дозволяє знизити ризик ще більше. Ціни на процедури різняться в залежності від клініки та супутніх умов послуги.

Видалення зубів

Процедуру видалення намагаються також відкласти до 13-14 тижня періоду настання другого триместру. В цей час ризики, пов’язані з малюком, вже мінімальні, дозволено використання сучасних анестетиків та знеболюючих препаратів. Зуби мудрості в таких випадках видаляють тільки при наявності особливих показань і неможливості відкладення процедури.

Результати видалення зуба під час вагітності - приклади фото

Удаление зуба во время беременности пример 1
Удаление зуба во время беременности пример 2
Стоматологія для вагітних

Небажані маніпуляції під час вагітності

У період очікування дитини жінці рекомендується утримуватися від таких послуг в галузі стоматології:

  • протезування (за рахунок ослабленого імунітету підвищується ймовірність того, що зуб швидко зруйнується, сточується його емаль),
  • імплантація (якщо дана процедура викличе запальний процес, що можливо з огляду на впровадження в тіло чужорідного об’єкта, його лікування потребують застосування антибіотиків, які, в свою чергу, можуть бути шкідливі для малюка),
  • відбілювання (дана процедура активно взаємодіє з емаллю – захисним покриттям поверхні кожного зуба. Навмисно послаблювати її в настільки неспокійний період вкрай небажано),
  • установка брекетів (викликає загальний стрес для організму, пов’язаний, в першу чергу, з ускладненим прийомом їжі, дієтою і, в тому числі, впливом на зубну емаль),
  • електрофорез (застосування електричного струму для усунення тих чи інших проблем в організмі вважається несприятливим для розвитку дитини в утробі матері).

Але не варто впадати у відчай і ставитися до свого стану, як до хвороби: більшість основних процедур в області стоматології абсолютно безпечні. Це знеболювання щадними препаратами з мінімальною кількістю адреналіну, чистка каменю і покриття фторлаком, використання лампи світлокомпозитних пломб. Майбутньому малюку потрібна здорова і щаслива мати саме тому ми чекаємо вас в нашій клініці для надання кваліфікованої і своєчасної допомоги!

Залиште заявку заповнивши форму
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин