Хірургічна стоматологія спрямована на лікування захворювань і відновлення функцій зубного ряду. Терапія здійснюється методом оперативного втручання на тканини порожнини рота.

Хірургічна стоматологія

Види операцій

На сьогоднішній день основне завдання хорошого фахівця – зберегти зуб. Якщо лікування неефективне, то єдиним правильним рішенням буде його видалення.

Видалення кісткового утворення – хірургічна операція. Вона ділиться на два типи:

  • проста – хворий зуб знаходиться над яснами (його видно неозброєним оком);
  • складна – виконується в разі, якщо кістка не прорізалася або стався перелом на лінії ясен, цю процедуру проводять під місцевим або загальним наркозом.

Сучасна зубна хірургія дозволяє провести процедуру швидко і безболісно, ​​а ризики ускладнень звести до мінімуму. Переконатися в ефективності лікування допоможуть фото наших робіт та відгуки задоволених клієнтів.

Лікарі клініки естетичної стоматології та імплантології “Fenix ​​Smile” також проводять видалення зубів мудрості. “Вісімки” з’являються з 17 до 30 років. Найчастіше прорізування зуба мудрості проходить з болями і запаленням тканин ясен. Щоб уникнути ускладнень, рекомендуємо звернутися до фахівців в області хірургічної стоматології. У разі сильних больових відчуттів, ми надаємо швидку допомогу. Послуга діє у межах Києва.

Бувають випадки, коли зуб не може прорізатися самостійно і залишається під яснами. Його називають ретенованим. У такому положенні він стає причиною дискомфорту і може бути джерелом інфекції. Видалення ретинованого зуба проводиться під місцевою анестезією. В процесі стоматолог-хірург зрізає тверду тканину, потім по частинах або цілком витягує кісткове утворення.

Також в клініці “Fenix ​​Smile” проводять:

  • імплантацію;
  • лікування пухлини м’яких тканин у роті;
  • терапію захворювань слинних залоз;
  • терапію періодонтиту, періоститу і гаймориту;
  • усунення дефекту зубного ряду;
  • діагностику різних захворювань ротової порожнини.

Вартість послуг залежить від рівня складності роботи. Подивитися прайс на послуги зубної хірургії можна прямо на сайті.

Переваги клініки Fenix ​​Smile

Хірургічна стоматологія

Збережемо і вилікуємо навіть

“Безнадійні” зуби

Хірургічна стоматологія

Сертифіковані медичні

матеріали

Хірургічна стоматологія

Європейські технології і

стандарти безпеки

Хірургічна стоматологія

Фіксована вартість і

можливість розстрочки без відсотків

Процедури перед операцією

Щоб оцінити ситуацію і не допустити можливих ускладнень, стоматолог проводить ретельне обстеження пацієнта. В обов’язковому порядку робиться рентгенівський знімок тієї частини зубного ряду, де буде проводитися оперативне втручання. Всі стоматологічні маніпуляції проводяться під дією анестезії.

Ми дбаємо про здоров’я наших юних пацієнтів. Тому фахівець проводить операцію у дитини тільки після того, як переконається у відсутності алергічних реакцій на препарати.

У клініці естетичної стоматології та імплантології “Fenix ​​Smile” працюють лікарі з досвідом роботи більш ніж 20 років. Сучасне обладнання та технології роблять візит до стоматолога безболісним і безпечним. А ціни нижче середнього по Києву будуть приємним бонусом.

Щоб записатися на прийом, достатньо зателефонувати нам або заповнити форму зворотного зв’язку в розділі Контакти“. Чекаємо Вас за адресою: вул. Симиренка 10, Святошинський район. Будьте здорові!

Ціни на вартість послуг хірургічної стоматології

Молочного зуба300 грн.
Парадонтозного зуба200 грн.
Зуба з 1 коренем300 грн.
Зуба з 2-ма країнами400 грн.
Зуба з 3-ма країнами500 грн.
Зуба мудрості800 грн.
Зуба мудрості ретінірованного1500 грн.
Складна екстракція800 грн.
Накладення швів250 грн.
Зняття швів150 грн.
Підрізання вуздечки язика800 грн.
Гінгівотомія200 грн.
Періостотомія (розтин поднадкостнічного абсцесу)350 грн.
Альвостаз (1 од.)100 грн.
Альвожіл200 грн.
Залиште заявку заповнивши форму
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин