У сучасній стоматології зуби мудрості вважаються абсолютно марними рудиментами, які частіше за все підлягають видаленню. У більшості випадків їх прорізування приносить людині безліч неприємностей, такі елементи важко піддаються лікуванню через їх глибоку посадку. Вони майже завжди мають пошкодження і легко руйнуються. Більшість лікарів рекомендують позбуватися від “вісімок” навіть до появи дірок в них – в якості профілактики подальшого більш складного видалення. Наприклад, якщо зуб мудрості встигне зіпсуватися і буде містити дірки або пошкодження, він може кришитися в процесі вилучення, що дещо ускладнює все лікування.

Ретинированный зуб

В яких випадках необхідне видалення?

Зуби мудрості прорізуються у людини, найчастіше, в період з шістнадцяти до двадцяти семи років. Але існують і випадки, коли вони не з’являються зовсім. Сучасна стоматологія вважає це абсолютною нормою. Ми більше не вживаємо таку жорстку їжу, та й успіхи стоматології як науки дозволили людям зберегти раніше вирослі корінні. Тому найчастіше радять від “вісімок” позбавлятися застосовуючи знеболююче. Існує також ряд прямих показань до проведення даної процедури не тільки з метою профілактики, а й обов’язковою мірою, а саме:

  • в зубному ряду не вистачає місця: “вісімка”, що прорізується, зсуває до центру сусідів та деформує їх, що, як наслідок, порушує прикус;
  • карієс: зуби мудрості відрізняються підвищеною крихкістю, вони досить слабкі і крихкі. Тому в цих місцях дуже швидко з’являються дірки, пошкоджується емаль. Хвороба може легко перейти на сусідні області, а значить рішення варто приймати максимально оперативно. Сучасна анестезія допоможе в знеболюванні і зробить процес максимально комфортним для пацієнта;
  • травма ротової порожнини: якщо “вісімка” росте під нахилом, вона може доставляти сильний дискомфорт, створювати постійно рани, що не загоюються, які, в свою чергу, стають середовищем для запалення.

Переваги клініки Fenix ​​Smile

Видалення зуба мудрості

Збережемо і вилікуємо навіть

“Безнадійні” зуби

Видалення зуба мудрості

Сертифіковані медичні

матеріали

Видалення зуба мудрості

Європейські технології і

стандарти безпеки

Видалення зуба мудрості

Фіксована вартість і

можливість розстрочки без відсотків

Процес видалення зубів мудрості

Так як лікування даних елементів вважається найчастіше витівкою безглуздою, лікарі в більшості випадків рекомендують “вісімки” видаляти навіть в цілях профілактики. Ціни на процедуру залежать від складності її проведення. Сучасна стоматологія диктує наступний регламент даного процесу: перед процедурою пацієнтові роблять рентген для визначення точного місця розташування області і виявлення можливих прихованих пошкоджень.

Наступним кроком буде укол знеболюючого препарату (попередньо лікар переконується, що у пацієнта немає алергічної реакції на ті чи інші види анестезії). Коли знеболююче починає діяти, фахівець витягує рудимент, при необхідності накладає шви. Найчастіше в процесі використовуються нитки, які розсмоктуються самостійно і не потребують подальшого зняття. Сама процедура абсолютно безболісна для пацієнта і триває менше, ніж процес лікування: близько 10 хвилин.

Лікарі відзначають, що витягування верхніх “вісімок” відбувається простіше і швидше, ніж нижніх. Перші мають менш складну і звивисту кореневу систему. Завдяки рентгену фахівець побачить, наскільки глибоко і міцно елемент, що підлягає вилученню, тримається в яснах. Але навіть нижні “вісімки” видаляються оперативно і весь процес не доставляє пацієнтові особливого занепокоєння.

З іншого боку, дана процедура, все ж, вважається операційним втручанням, тому вона може мати ряд побічний дій.

До них відносяться:

  • неприємні болісні відчуття після анестезії,
  • кровотеча на місці видаленого рудимента,
  • невелике зростання температури тіла,
  • короткочасна втрата чутливості деяких ділянок губ, язика або щоки.

 

Проведений напередодні видалення рентген повинен відповісти на всі питання фахівця і визначити процес майбутньої операції. Наявність великих дірок або пошкоджень не так ускладнює видалення, як, наприклад, ситуація з ретенованим елементом “вісімкою”, який повністю прихований під яснами.

Але навіть в цьому випадку висококваліфіковані фахівці нашої клініки нададуть належні послуги пацієнтам та допоможуть впоратися з будь-яким питанням за самою вигідною ціною.

Вартість послуг у “Fenix ​​Smile” приємно відрізняється від умов наших колег не тільки у Святошинському районі, а й в усьому Києві. Фахівці з імплантації, відбілювання, протезування та інших стоматологічних послуг допоможуть вам переконатися: красива і здорова усмішка – це не складно!

Залиште заявку заповнивши форму
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин