Сучасна естетична стоматологія творить дива. Навіть видалення зуба тепер не привід прощатися зі здоровою, гарною посмішкою. Якщо інші методи лікування зубів застосувати неможливо, відновити цілісність зубного ряду допоможе встановлення імпланта.имплантация зуба

Що таке імплантація в стоматології?

Імплантація – це різновид незнімного протезування, коли втрачене ікло або моляр замінюють титановим штифтом, на який встановлюється абатмент та коронка або знімний протез. Таке протезування дозволяє повністю відновити функції щелепи, не завдаючи шкоди сусіднім зубам. І хоча вартість послуги значно вище, ніж будь-якого іншого методу реконструкції зубного ряду, її надійність і довговічність виправдовують витрати.

Зубний імплант – це гвинтова конструкція, яка встановлюється безпосередньо в тканини щелепи. Такі імплантати можуть відрізнятися конструкцією та призначенням, що визначає спосіб їх встановлення і ціну. Класифікація за формою представлена:

 • коренеподібними;
 • ендодонтичними;
 • пластинчастими;
 • внутрішньослизовими;
 • субперіостальними;
 • або міні-імплантами.

Коренеподібні системи найчастіше застосовуються для лікування зубного ряду після видалення зуба. Вони поміщаються безпосередньо в утворену після втрати альвеолярную лунку та вкручуються в щелепну кістку. Для проведення операції кісткова тканина повинна зберегтися в достатньому обсязі або бути відновлена ​​хірургічним шляхом.

Ендодонтичні конструкції встановлюються через верхівку власного зуба та служать для його зміцнення. При сильному руйнуванні надясневої частини зверху поміщається протез.

Пластинкова система представлена ​​широкою пластиною з отворами і абатментом у верхній частині. Поміщається в кісткову тканину через розріз в тканинах ясен, який потім зашивається. Використовуються як альтернатива кореневидним аналогам, якщо немає можливості наростити потрібний обсяг кісткової тканини.

Внутрішньослизова імплантація проводиться, коли потрібна часткова або повна фіксація зубних протезів. З’єднання з протезом забезпечується спеціальним замком у верхній частині, а в тканини слизової поміщається від 2 до 4 конструкцій.

Субперіостальні системи приходять на допомогу, коли кістка занадто тонка, а наростити її немає можливості. Досить складна, об’ємна і дорога за ціною конструкція імплантується в окістя.

Міні-імплантати тимчасовий варіант, що використовується лікарями для створення додаткової опори при виправленні прикусу або лікування викривлення зубного ряду брекетами, а також для встановлення тимчасових протезів.

Переваги клініки Fenix ​​Smile

Імплантація зубів

Збережемо і вилікуємо навіть

“Безнадійні” зуби

Імплантація зубів

Сертифіковані медичні

матеріали

Імплантація зубів

Європейські технології і

стандарти безпеки

Імплантація зубів

Фіксована вартість і

можливість розстрочки без відсотків

В яких випадках потрібна імплантація зубів?

У стоматології встановлення зубного імплантату досить популярна процедура, що дозволяє:

 • замінити один зуб в ряду після видалення;
 • відновити зубний ряд при органічних включених дефектах;
 • запобігти руйнуванню зубного ряду при наявності кінцевих дефектів;
 • відновити зубний ряд при адентії;
 • усунути дефекти при непереносимості матеріалів знімних протезів.

Процес імплантації

Зубна імплантація тривалий процес, перед початком якого слід підготувати ротову порожнину. Для цього лікар проводить чистку зубів, лікування карієсу, запальних процесів.

Після чистки та інших підготовчих заходів під місцевою анестезією відбувається встановлення імпланта в кісткову тканину через альвеолярну лунку. На верхню частину конструкції ставиться тимчасова заглушка.

Через 3 – 6 місяців за допомогою спеціального формувача лікар створює естетичний край ясен.

Наступний етап полягає у видаленні формувача ясен та встановленні абатмента, а також зняття зліпка для формування коронки.

Заключна частина протезування полягає у встановленні коронки на абатмент, після чого ви зможете оцінити кінцевий вигляд зубного ряду.

Ціна імплантатів залежить від особливостей будови і довговічності конструкції. Але на термін його служби впливає і правильний догляд за ротовою порожниною, в тому числі регулярне чищення зубних поверхонь у стоматолога.

В клініці «FenixSmile» у Києві працюють віртуози естетичної стоматології, а для імплантації використовуються тільки надійні, перевірені системи. Скориставшись нашими послугами, ви зможете знову насолоджуватися їжею і гарною посмішкою.

Оставьте заявку заполнив форму
Мы свяжемся с вами в течение 30 минут