Імпланти від південнокорейської компанії Megagen самий технологічний продукт на ринку стоматології. Сьогодні він використовується більш ніж в 100 країнах світу, отримав нагороду від прем’єра Кореї, а також має схвалення від Food and Drug Administration.

megagen импланты

Особливості імплантів Megagen

Продукція Мегаджен це велике досягнення в області дентальної імплантації. Завдяки нанотехнологіям Xpeed і Knife Thread, стало можливим проводити протезування відразу після установки зубного імпланта.

Технологія Xpeed

Імпланти виготовляються зі сплаву на основі титану з додаванням алюмінію і ванадію. Далі виріб обробляється в розчині оксиду кальцію і гідроксиду натрію, в результаті чого на поверхні утворюється шар з іонами кальцію.

Завдяки даній технології:

 • вироби мають збільшену площу контакту з кісткою;
 • відсутній ризик їх біологічної несумісності;
 • стимулюється активність остеобластів;
 • швидко мінералізується кістка.

Результат: кращі показники ефективності остеоінтеграції у світі.

Технологія Knife Thread

В ході досліджень була розроблена різьба, яка знижує навантаження на кістку, правильно розподіляючи її.

Відмінні риси різьби виробів від бренду Мегаджен:

 • звужена, довгаста конструкція;
 • округлий профіль;
 • рівномірний розподіл витків різьби однакового розміру уздовж тіла вироба.

Завдяки даній технології, вироби характеризуються підвищеною стабільністю, навіть при застосуванні їх для губчастої кісткової тканини.

Переваги клініки Fenix ​​Smile

Імпланти Megagen

Збережемо і вилікуємо навіть

“Безнадійні” зуби

Імпланти Megagen

Сертифіковані медичні

матеріали

Імпланти Megagen

Європейські технології і

стандарти безпеки

Імпланти Megagen

Фіксована вартість і

можливість розстрочки без відсотків

Види імплантів Мегаджен

Виробник представляє на вибір великий асортимент виробів, але найбільшим попитом користуються ці два види:

 1. AnyOne — їх можна застосовувати для імплантації будь-якої складності, вони відрізняються високою якістю, естетичним зовнішнім виглядом і стабільністю. Довжина виробів становить від 7 до 15 мм, а діаметр — від 3,5 до 7 мм. Конусне з’єднання абатмента гарантує надійне кріплення, а нітридне покриття покращує з’днуваність з м’якими тканинами.
 2. AnyRidge лінійка елітного класу. Вироби можна встановлювати як в м’яку, так і середню за щільністю кістку. Маленький, але міцний фіксуючий гвинт і оптимальна конусність абатмента забезпечують високу стабільність. Шар з іонів кальцію на поверхні виробу покращує сумісність з кісткою і стимулює більш прискорену і надійну остеоінтеграцію. Єдиний мінус лінійки висока вартість.

Обидві системи відмінно зарекомендували себе навіть в тих рідкісних випадках, коли для проведення імплантації не вистачає об’єму кісткової тканини. Завдяки застосуванню у виробництві новітніх технологій, установка продукції AnyOne і AnyRidge і подальше протезування проходить швидко і ефективно. В результаті загальна вартість лікування зубів зменшується, так як відпадає необхідність проводити додаткову кісткову пластику.

Переваги імплантів Megagen

Продукція південнокорейського виробника отримала велике поширення в області імплантації. Це не дивно, адже системи Мегаджен мають масу переваг:

 • висока біологічна сумісність з кістковою тканиною;
 • бездоганна стабільність;
 • рівномірний розподіл навантаження;
 • висока естетика;
 • установка при будь-якому типі кісткової тканини;
 • відсутність ризику розсмоктування кістки;
 • прискорений процес відновлення.

Встановити вироби Megagen можна в нашій клініці. Кваліфіковані майстри і новітні технології допоможуть вам знайти посмішку мрії!

Установка системи Мегаджен у Fenix Smile

Наша стоматологія працює виключно з оригінальною продукцією Megagen, яка має офіційну гарантію. Для поліпшення результатів ми використовуємо сучасне, високоточне обладнання. Досвідчені хірурги проведуть установку імплантів і всі необхідні маніпуляції з підвищеною акуратністю.

Щоб дізнатися чи підійде вам система Мегаджен і яка буде вартість імплантації, просимо звертатися до нашого менеджера по телефону. Також ми будемо раді бачити вас в нашій клініці у Києві (Святошинський район).

Ціни на імпланти Megagen

 • Вартість імплантів Megagen - 22000 грн.
Оставьте заявку заполнив форму
Мы свяжемся с вами в течение 30 минут