Запалення ясен одна з найпоширеніших причин виникнення складних захворювань зубів і ротової порожнини. На жаль, багато хто з нас ігнорують серйозність ситуації на її ранньому етапі, просто не помічаючи проблеми. Своєчасне звернення до фахівця допоможе вам уникнути набагато більших незручностей в майбутньому. Тому дуже важливо розуміти, які саме симптоми повинні привернути увагу.

лечение десен

Своєчасне виявлення проблеми

Ми звикли орієнтуватися, в першу чергу, на больові відчуття, хоча вони виникають далеко на відразу. Проблему можна виявити задовго до першого болю. Так, первинними можуть бути наступні симптоми:

  • несвіже дихання,
  • гнійні або подібні виділення,
  • зміщення, ворушіння або розхитування зубів,
  • відділення ясна від зуба.

Якщо ви помітили хоча б одну з перерахованих вище ознак, можливо, вам вже потрібне лікування. У будь-якому випадку, тільки фахівець зможе адекватно оцінити ситуацію і рекомендувати вам подальші дії щодо її поліпшення.

Переваги клініки Fenix ​​Smile

Лікування ясен

Збережемо і вилікуємо навіть

“Безнадійні” зуби

Лікування ясен

Cертифіковані медичні

матеріали

Лікування ясен

Європейські технології і

стандарти безпеки

Лікування ясен

Фіксована вартість і

можливість розстрочки без відсотків

У яких випадках необхідно лікувати зуби?

Сучасна стоматологія визначає три захворювання порожнини рота, що зустрічаються найчастіше: гінгівіт, пародонтит, пародонтоз. Розглянемо кожне з них докладніше.

Гінгівіт

Дане захворювання утворюється, в першу чергу, в результаті регулярного недотримання правил гігієни, а також може стати наслідком непрофесійно наданого лікування. Саме тому важливо уважно підходити до вибору фахівців.

Основними симптомами гінгівіту можуть бути почервоніння та набряк ясен, кровоточивість під час чищення. Але при своєчасному виявленні проблеми і оперативно поставленому діагнозу, лікування цього захворювання не становить великих проблем. Першочерговим заходом буде професійна чистка так фахівець усуне вогнища інфекції та проведе санацію порожнини рота для профілактики ускладнень. Якщо ж ситуація ускладнена, здійснюється хірургічне втручання.

Щоб не допустити виникнення гінгівіту навіть на початковій стадії, необхідно дотримуватися правил гігієни, щоб уникнути запалень, відвідувати стоматолога для боротьби з зубним каменем, не забувати про своєчасну санацію рота, акуратно видаляти залишки їжі з зубів і не сильно агресивно використовувати гострі предмети для цієї мети, дотримуватися здорової дієти і в цілому зміцнювати організм. Найефективніший засіб запобігання даному захворюванню – планова чистка в професійній клініці раз на півроку.

Пародонтит

Найчастіше пародонтит виникає через те, що людина не дотримується найпростіших норм гігієни зубів. Але також підставами для розвитку даної проблеми можуть стати такі моменти:

  • прийом медичних препаратів, які знижують виділення слини,
  • травми ясен,
  • куріння,
  • цукровий діабет,
  • авітаміноз.

Якщо ви помітили у себе такі симптоми: кровоточивість, біль, поява щілин, набряк або гнійні виділення терміново прямуйте до стоматолога. На жаль, пародонтит це вкрай серйозне захворювання в сфері стоматології та його ні в якому разі не можна ігнорувати. Негативні наслідки такої поведінки можуть призвести до згубного впливу на весь організм. Своєчасне ж звернення по допомогу при виникненні пародонтиту, навпаки, допоможе вирішити проблему швидко, безболісно і за набагато меншою ціною.

Пародонтоз

При захворюванні на пародонтоз погіршується мінеральний обмін і кровопостачання порожнини рота, а також порушується цілісність тканин пародонту. Про стовідсоткове прогресування захворювання свідчить поступове розсмоктування кісткової тканини при відсутності будь-якого запалення. Звертатися до лікаря варто негайно, адже швидкість розвитку проблеми у всіх різна. Вона може залежати від багатьох факторів, в тому числі імунітету людини, його віку та виконання лікарських рекомендацій. Ознакою запущеного пародонтозу вважають оголені корені, а на початковій стадії хвороба, найчастіше, проявляється тканинними запаленнями.

Процес лікування ясен

Клініка «Fenix ​​Smile» це команда досвідчених професіоналів у сфері стоматології. При наданні послуг клієнтам (лікування, відбілювання, догляд) ми використовуємо тільки перевірені якісні матеріали від провідних світових виробників. Варто відзначити, що вартість наших послуг вигідно відрізняється серед наших колег у Києві: протезування, відбілювання, стоматологія для вагітних та інші послуги за найприємнішими цінами.

Чекаємо вас у Святошинському районі столиці. Наша мета ваша усмішка!

Результати до і після лікування ясен

лечение десен
Залиште заявку заповнивши форму
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин