Незнімне протезування це найбільш простий і комфортний спосіб заміни втрачених зубів, відновлення краси посмішки. Головна особливість установка протезів на тривалий час без можливості самостійного зняття. Їх конструкція зовні найбільш наближена до структури реального зуба, виконує всі його природні функції. Вони зручні, не викликають дискомфорту, пацієнти швидко адаптуються до наявності в щелепі стороннього предмета.

Як правило, зубні протези виготовляють з кераміки, металу, металокераміки, діоксиду цирконію, пластмаси і сучасних композитних матеріалів.

Незнімне протезування

В яких випадках використовується незнімне протезування

Лікування і вид імплантації призначає лікар-ортопед після аналізу стану порожнини рота і виявлення причини заміни. Бувають:

  • Коронки. Використовуються при великих дефектах зубної системи. Спершу встановлюється вкладка, після чого одягається коронка. Лікування проводиться в 3 прийоми.
  • Вініри. Являють собою тонкі пластинки з кераміки. Використовують для коригування положення, кольору чи форми зуба, захищають від впливу зовнішніх факторів. Встановлюються на зовнішній стороні. Основна перевага мінімальна обробка зубної емалі.
  • Вкладки. Використовуються при частковому руйнуванні внаслідок хвороби, карієсу. Виготовляються з кераміки і фотополімерів за індивідуальним зліпком в лабораторії. Вони вставляються в зуб і фіксуються клеєм.
  • Мостовидні протези. Конструкції бувають суцільнолитими, пластиковими та армованими світлокомпозитами. Вони повністю перекривають місце відсутнього зуба. Фіксуються на сусідні здорові зуби.
  • Імплантація. Найсучасніший і надійний спосіб протезування. Протези виглядають як натуральні, відновлюють функцію жування, забезпечують естетику і комфорт при носінні, встановлюються з урахуванням анатомічних нюансів порожнини рота. Термін експлуатації практично необмежений.

Незнімні протези вимагають догляду особливими засобами, а також проведення професійної чистки два рази на рік у лікуючого лікаря.

Переваги клініки Fenix ​​Smile

Незнімне протезування

Збережемо і вилікуємо навіть

“Безнадійні” зуби

Незнімне протезування

Сертифіковані медичні

матеріали

Незнімне протезування

Європейські технології і

стандарти безпеки

Незнімне протезування

Фіксована вартість і

можливість розстрочки без відсотків

Послуга незнімного протезування зубів у Fenix ​​Smile

Фахівці нашого центру допоможуть вибрати найкращий варіант з урахуванням проблем і потреб пацієнта. У нас ви можете зробити незнімне протезування при сильній стертості зубної емалі, в разі дефектів або відсутності зубів, руйнуванні коронки. Ціни на лікування, а також відгуки і приклади наших робіт ви можете подивитися на сайті нашої стоматології.

Ми пропонуємо якісну реставрацію і імплантацію у Києві за доступними цінами. Наші лікарі проводять якісне лікування зубів, профілактику карієсу, імплантацію, пломбування, проведення чисток та багато інших стоматологічних послуг з використанням сучасних методів і обладнання.

Наша клініка розташована у Святошинському районі, працює з понеділка по суботу.

Записатися на прийом або отримати консультацію можна по телефону або онлайн на сайті.

Залиште заявку заповнивши форму
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин