Здорові рівні зуби це не тільки приваблива усмішка, а й показник стану всього організму людини. Будь-які зубні проблеми можуть позначитися на органах дихання, травлення, судинах, серці та ін.

Побачити повну картину стану зубів і всіх прилеглих до них тканин можна тільки на панорамному знімку. У стоматології взагалі і в ортодонтії, зокрема, для цих цілей використовують ортопантомограф. Цей спеціальний рентгенівський апарат може передавати зображення порожнини рота на комп’ютер або плівку.

панорамный снимок зубов

Показання до проведення панорамного знімка ротової порожнини

Перш ніж визначити тактику <a href=”https://fenixsmile.com.ua/uk/likuvannya-zubiv/”> лікування зубів </a> або проводити інші процедури, стоматолог повинен поставити діагноз з урахуванням різних показань. Важливим методом діагностики є ортопантомографія (ОПТГ). За допомогою панорамного знімка також контролюється результат терапії. Показаннями до проведення панорамного дослідження є виявлення:

 • патологій, пов’язаних з ураженням білязубної тканини;
 • флюсу й кісти на яснах;
 • новоутворень невідомого походження;
 • вивихів, переломів і інших травм в області щелепи;
 • проблем з прикусом.

У ортодонтії за допомогою знімка можна встановити причини аномалії прикусу, порушення положення зубного ряду у дітей, виникнення кісти та інших новоутворень. Також необхідно зробити сканування перед видаленням зуба або його кореня, установкою брекетів.

Показанням до проведення ортопантомограми є діагностика ротової порожнини перед протезуванням й імплантацією зубів. Таке дослідження застосовується і для визначення ефективності лікування.

Переваги клініки Fenix ​​Smile

Панорамний знімок зубів

Збережемо і вилікуємо навіть

“Безнадійні” зуби

Панорамний знімок зубів

Сертифіковані медичні

матеріали

Панорамний знімок зубів

Європейські технології і

стандарти безпеки

Панорамний знімок зубів

Фіксована вартість і

можливість розстрочки без відсотків

Переваги ОПТГ

ОПТГ як метод діагностики відрізняється:

 • високим рівнем якості зображення на плівці;
 • інформативністю;
 • швидкістю і ефективністю виконання;
 • безпекою, в тому числі для дітей;
 • можливістю зберегти зображення не тільки на плівці, а й в електронному вигляді.

Наскільки болісний зубний біль, знає практично кожен. Тому при найменшому дискомфорті слід зайнятися визначенням його причин, поставити правильний діагноз за допомогою ОПТГ і якомога швидше приступити до лікування.

Недорого і якісно надає у Києві послуги виготовлення панорамних знімків у наших партнерів після консультації лікаря-стоматолога приватна клініка естетичної стоматології та імплантології «Fenix ​​Smile». Дуже важливою нашою перевагою є висока якість роботи з використанням інноваційного обладнання, а також привабливі ціни нижчі за середні по Києву. Своєчасно користуйтеся послугами «Fenix ​​Smile» і життя без зубного болю вам забезпечене. Ми працюємо з 1995 року під девізом «Наша мета – ваша усмішка!» і знаходимося у Святошинському районі за адресою: вул. Симиренка, 10.

Ціни на проведення панорамної рентгенографії зубів

 • Вартість панорамного знімка зубів - 200 грн.
Залиште заявку заповнивши форму
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин