Пломбування зубів це найпоширеніший в сучасній стоматології метод лікування, за допомогою якого здійснюється видалення карієсу (дірки), відновлюється функціонування і форма зуба. В процесі лікар застосовує анестезію і, якщо необхідно, рентген, здійснює зачистку пошкодження або дірки і накладає пломбу.

Пломбування зубів

У яких випадках необхідна послуга пломбування?

Стоматологія визначає безліч сценаріїв, за якими може виникати необхідність видалення дірки і пломбування. Досвідчений лікар в процесі огляду зазначає зону пошкодження і методи його усунення. Кількість каріозних порожнин (які визначаються за допомогою рентгена та спеціальних інструментів) впливає на загальний хід лікування і сценарій пломбування, необхідність застосування знеболюючого засобу, вилучення нерва та ін.

Також накладення пломби допомагає в профілактиці захворювань сусідніх зубів. Адже запалення може легко поширитися на інші елементи ротової порожнини, а це, в свою чергу, потребує вже більш масштабного втручання за більш високою ціною. Поки пошкодження невелике і не викликає болісних відчуттів, його видалення здійснити найпростіше. В даному випадку процедура може обійтися і без анестезії.

Переваги клініки Fenix ​​Smile

Пломбування зубів

Збережемо і вилікуємо навіть

“Безнадійні” зуби

Пломбування зубів

Сертифіковані медичні

матеріали

Пломбування зубів

Європейські технології і

стандарти безпеки

Пломбування зубів

Фіксована вартість і

можливість розстрочки без відсотків

Процес пломбування та типи пломб

Максимально відповідний кожному пацієнту тип профілактики запалень, видалення пошкоджень і пломбування визначає фахівець. Від цього буде залежати тривалість і вартість процедури. Застосування того чи іншого виду анестезії формується з розрахунку наявності у вас алергічної реакції на введення знеболюючого препарату.

Після проведення рентгена, стоматолог визначає, які пломби будуть встановлені.

Вони можуть бути наступних типів:

  • золоті прекрасно переносяться та приживаються, довго служать і вважаються багатьма фахівцями кращим пломбувальним матеріалом. Правда, не всі пацієнти сьогодні згодні носити такі пломби з огляду на їхню очевидну помітність;
  • пломби з амальгами відносно бюджетні за своєю ціною, стійкі до пошкоджень і зносу. Але досить помітні через свій темний колір, тому не розміщуються на видних місцях;
  • композитні максимально непомітні на поверхні зубів, складаються зі змішаних матеріалів і підбираються під колір кожної конкретної області розташування. Тверднуть вже в порожнині. Застосовуються лікарями найчастіше, не дивлячись на деякі свої мінуси: можуть відколотися в результаті сильного прикушування, забарвитися від чаю, кави або тютюну і служать, в середньому, 3-10 років;
  • порцелянові вкладки. Виготовляються окремо в лабораторіях і надалі кріпляться на зазначену область. Не фарбуються і підбираються спеціально під колір зуба.

Після того, як матеріал визначено, стоматолог приступає до зачистки ураженої області. Насамперед він видаляє м’яку тканину і очищує необхідну ділянку, переконується, що запалення ліквідовано і вся уражена площина витягнута. При необхідності застосовується анестезія. Можливе збільшення кількості знеболюючої речовини на різних етапах лікування.

Залежно від обраного матеріалу, подальші сценарії лікування можуть відрізнятися. Найчастіше використовується композитний матеріал, який змішується при пацієнті, поміщається в очищену порожнину і там формується за допомогою спеціальної лампи.

Якщо область пошкодження велика, то лікар може запропонувати встановити коронку. У разі, якщо каріозна порожнина досягає нерва, розглядаються два сценарії лікування: видалення нерва і обробка кореневого каналу або захисне закриття пульпи. Другий варіант допомагає зберегти нерв живим, але може бути тимчасовим вирішенням проблеми. Призначається профілактика повторного виникнення проблеми.

Клініка сучасної стоматології Fenix ​​Smile пропонує вашій увазі широкий спектр послуг від кваліфікованих фахівців: лікування, імплантація, видалення ретинованого зуба мудрості та ін. Варто відзначити, що наші ціни приємно виділяються серед колег. Чекаємо вас у Києві у Святошинському районі!

Ціни на послугу пломбування зубів

I рівень складності400 грн.
II рівень складності450 грн.
III рівень складності500 грн.
IV рівень складності550 грн.
V рівень складності600 грн.
VI рівень складності650 грн.
I рівень складності250 грн.
II рівень складності350 грн.
Корекція пломби150 грн.
I рівень складності300 грн.
ІІ рівень складності400 грн.
Сріблення зубів (за 1 од.)50 грн.
Герметизація фісур (за 1 од.)250 грн.
Залиште заявку заповнивши форму
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин