Завдяки посмішці ми демонструємо оточуючим свою радість, задоволення та інші приємні емоції. Але нерідко перешкодою до відкритого вираження почуттів є:

 • негарний колір емалі;
 • дефекти зубів, в тому числі ураження їх карієсом;
 • великі щілини та інші неприємності з ротовою порожниною.

Естетична стоматологія, використовуючи різні способи і методи реставрації зубів, займається усуненням цих недоліків і виправленням інших дефектів.

реставрация и восстановление зубов

Що собою являє процес реставрації

Не рідкими є випадки, коли окремий зуб втрачає свою цілісність і початкову анатомічну форму. Причиною тому може стати:

 • згубний вплив карієсу та інших захворювань;
 • скол, що з’явився;
 • руйнування або знос старих пломб;
 • зменшення розміру зуба через сточування;
 • тріщини в емалі та ін.

Усуваються ці штучно отримані недоліки шляхом відновлення початкової форми, розміру і функцій зубів і прилеглих до них тканин різними методами реставрації. Це може бути пломбування зубів або використання високоякісних матеріалів, за допомогою яких відтворюється їх відсутній фрагмент.

Завданням художньої реставрації також є усунення природних, отриманих в результаті життєдіяльності або лікування зубів, дефектів. В рамках вирішення цього завдання можуть проводитися процедури, пов’язані з:

 • зміною кольору емалі;
 • виправленням положення окремого моляра для вирівнювання зубного ряду, коли треба поставити в один рівень з іншими зуб, який випирає або нахилений назад;
 • усуненням щілини, наявної між зубами;
 • виправленням форми, скороченням або нарощуванням розміру одного або декількох зубів (змінюється товщина, висота, довжина або ширина).

Проводитись може одна з процедур або кілька одночасно.

Переваги клініки Fenix ​​Smile

Реставрація та відновлення зубів

Збережемо і вилікуємо навіть

“Безнадійні” зуби

Реставрація та відновлення зубів

Сертифіковані медичні

матеріали

Реставрація та відновлення зубів

Європейські технології і

стандарти безпеки

Реставрація та відновлення зубів

Фіксована вартість і

можливість розстрочки без відсотків

Методи художньої реставрації

Усунення недоліків в ротовій порожнині й відновлення її естетичної привабливості досягається різними методами прямої і непрямої художньої реставрації. До першої відносяться процеси, які повністю проводяться у роті клієнта. Метод, що передбачає виготовлення різних протезів, носить назву непрямої реставрації.

Залежно від проблеми, яку слід усунути в ході художньої реставрації, використовують кілька різних методик. Традиційний вид прямого процесу відновлення це пломбування. Сьогоднішні матеріали для пломбування кардинально відрізняються від тих, які використовувалися ще пару десятків років назад. Вони підбираються індивідуально для кожного клієнта і дозволяють не тільки заповнити отримані в результаті ураження карієсом порожнини, але й надати зубам більш естетичний зовнішній вигляд.

До прямого виду художньої реставрації відноситься також композитне відновлення за допомогою композиційних матеріалів або фотополімерів.

Різновидами непрямого відновлення є:

 • установка коронок;
 • імплантація;
 • облаштування мостовидних протезів;
 • застосування люмінірів і вінірів.

Перед встановленням будь-якого виду зубних протезів проводиться санація ротової порожнини, лікування, вирівнювання і нарощування зубів при необхідності. Протези індивідуально підбираються за кольором і формою.

Якщо ви потребуєте нарощування зубів, їх вирівнювання, усунення щілин, зміну розміру, форми або будь-якої іншої процедури, звертайтеся у клініку естетичної стоматології та імплантології «Fenix ​​Smile».

Ми працюємо з 1995 року і в своїй діяльності керуємось девізом «Наша мета ваша усмішка!». Фахівці клініки індивідуально підходять до вибору матеріалів і методики. В процесі терапії кожному клієнту приділяється максимум уваги, враховуються його побажання. Ми виконуємо роботи швидко, якісно і недорого, використовуємо тільки інноваційне обладнання та матеріали перевірених виробників з Німеччини, Швейцарії, Італії, Японії, США.

Нас можна знайти у Києві у Святошинському районі за адресою: вул. Симиренка, 10.

Ціни на реставрацію і відновлення зубів

 • Вартість реставрації зуба - 850 грн.
Залиште заявку заповнивши форму
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин