Це незамінна процедура в сучасній стоматології, яка здійснюється найчастіше без анестезії з метою профілактики виникнення карієсу та інших пошкоджень і допомагає попередити та запобігти майбутнім проблемам. На жаль, яким би ретельним не був процес гігієни зубів вдома, деякі зубні відкладення видалити самостійно неможливо. У цьому вам допоможе досвідчений лікар-стоматолог. А заодно і визначить, чи не потрібні інші види лікування, симптоми яких, можливо, ви ще не встигли виявити.

Професійна чистка зубів

В яких випадках необхідна чистка?

Професійне чищення зубів повинне здійснюватися регулярно. В процесі надання послуги здійснюється видалення зубного каменю та інших видів відкладень.

Спочатку на поверхні утворюється бляшка – м’який наліт. Найчастіше це відбувається в тих місцях, де поверхня при жуванні не очищується самостійно. Бляшка складається з дрібних бактерій і залишків їжі, які поступово зміцнюються. Цей наліт твердне, перетворюється на зубний камінь і вже не підлягає самостійному видаленню. Впоратися з ним може тільки фахівець.

Іноді зубний камінь йде в ясеневий канал, викликаючи пошкодження, кровоточивість ясен і розхитування зуба. Це загрожує ще більшими ушкодженнями і тут вже не обійтися простою профілактикою лікування.

Накопичення, найчастіше, утворюються не стільки через погану гігієну рота (хоча вона є основною причиною виникнення такого роду проблем), але через звичку у людини жувати лише однією стороною щелепи, віддавати перевагу м’якій їжі або використовувати неякісні м’які щітки.

Переваги клініки Fenix ​​Smile

Збережемо і вилікуємо навіть

“Безнадійні” зуби

Сертифіковані медичні

матеріали

Професійна чистка зубів

Європейські технології і

стандарти безпеки

Професійна чистка зубів

Фіксована вартість і

можливість розстрочки без відсотків

Нюанси при проведенні професійної процедури

Сучасна стоматологія рекомендує проводити професійну чистку зубів не рідше, ніж один раз в шість місяців. Це відмінна профілактика і попередження інших пошкоджень порожнини рота, а також можливість уникнути лікування за більш високою ціною. Завдяки цим оглядам можна зберегти результат наданих стоматологічних процедур на довгі роки.

Важливо ретельно очистити порожнину рота перед проведенням запланованого лікування. Адже в процесі видалення карієсу (найчастіше проводиться вже з знеболюючим засобом) лікар відкриває порожнину, куди може потрапити інфекція з інших областей. Крім того, профілактика позитивно позначається на стані ясен, а повна відсутність зубних відкладень допомагає виявити карієс на більш ранній стадії. Якщо приступити до лікування до виникнення больових відчуттів, можливо, вдасться уникнути застосування анестезії чи провести втручання за нижчою ціною.

Також після проведення процедури лікарю виразніше видно природний відтінок зубів, що дозволить йому краще підібрати пломбу.

Неприємний запах з рота, запальні процеси, утворення карієсу, розхитування і подальше випадіння всіх цих проблем можна уникнути всього лише регулярним проведенням професійної чистки.

Процес чистки

Сучасна стоматологія визначає наступний сценарій для проведення даної послуги:

  1. Лікар оглядає порожнину рота пацієнта, включаючи язик та ясна, і визначає максимально забруднені ділянки, а також виявляє наявність супутніх проблем, про які, можливо, пацієнт поки не підозрював.
  2. Стоматолог проводить видалення зубних відкладень в кілька етапів. Це абсолютно безпечна процедура, тому для її застосування, найчастіше, не використовуються анестезія або рентген. Але за бажанням клієнта або при наявності у нього підвищеної чутливості може бути введено місцеве знеболююче.

Кваліфіковані фахівці клініки Fenix ​​Smile надають послугу професійного чищення зубів у Києві, у Святошинському районі. Вартість даної процедури залежить від супутніх умов і може відрізнятися для різних пацієнтів. Також наші співробітники раді запропонувати вам допомогу в питаннях імплантації, протезування, лікування ясен, виправлення прикусу та інших.

Залиште заявку заповнивши форму
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин