Перш ніж приступити до лікування зубів або проведення інших, пов’язаних з ними маніпуляцій, лікар повинен мати повну картину стану всієї порожнини рота або окремо взятого зуба. Для правильного визначення діагнозу та ефективного лікування одну з найважливіших ролей відіграє рентген. З його допомогою можна:

 • побачити недоступні при простому огляді ділянки;
 • поставити точний діагноз будь-якого зубного захворювання;
 • підвищити рівень ефективності лікування.

Щоб виявити наявність показань для складних втручань, імплантації або клаптевих операцій, проводиться панорамний знімок зубів. Він дозволяє отримати повну картину стану порожнини рота. Цей метод дослідження часто застосовують в ортодонтії.

При необхідності отримання інформації тільки про 1-3 зуба необхідно зробити так званий прицільний знімок. Для цього використовується пристрій під назвою радіовізіограф. Зображення, отримане на спеціальному датчику, передається в комп’ютер.

Панорамный снимок зубов

Показання до зняття прицільного знімка

При проведенні даної процедури можна побачити як сам зуб, так і його коронкову частину, коріння й кісткову тканину. Якщо треба досліджувати зубні коронки, застосовується інтерпроксимальний метод отримання прицільного знімка. Для оцінки стану тканини і коренів необхідне рентгенівське дослідження периапікального виду.

Показаннями для проведення прицільної рентгеноскопії є:

 • карієс, який знаходиться під пломбою ділянок;
 • запалення кореневих каналів;
 • пульпіт і періодонтит;
 • діагностика розташування зубного ряду при необхідності видалення.

Також показаннями для використання радіовізіографа є наявність новоутворень у вигляді гранульоми або кісти. Прицільне зображення робиться не тільки для швидкого встановлення точного діагнозу, але і для визначення ефективності проведеного лікування, правильності вибору його методу, контролю стану каналів.

Переваги клініки Fenix ​​Smile

Прицільний знімок зубів

Збережемо і вилікуємо навіть

“Безнадійні” зуби

Прицільний знімок зубів

Сертифіковані медичні

матеріали

Прицільний знімок зубів

Європейські технології і

стандарти безпеки

Прицільний знімок зубів

Фіксована вартість і

можливість розстрочки без відсотків

Переваги використання цифрового радіовізіографа

При застосуванні аналогових приладів в стоматології, в тому числі і в ортодонтії, знімки можна було зробити тільки на плівці. Рентген-діагностика RVG дозволяє зберігати їх на електронних носіях інформації. Це досить швидка процедура, що займає в цілому пару хвилин. Іншими перевагами радіовізіографа є:

 • високий рівень чіткості зображення;
 • можливість наблизити і збільшити його, що дозволяє побачити найдрібніші деталі і поставити точний діагноз;
 • безпека (променеве навантаження в 10-15 разів нижче, ніж при використанні плівкового приладу).

У Києві якісно і недорого отримати послуги виявлення зубних проблем за допомогою цифрового радіовізіографа можна у наших партнерів після професійної консультації лікаря-стоматолога клініки естетичної стоматології та імплантології «Fenix ​​Smile». Ми працюємо під девізом: «Наша мета – ваша усмішка!» і гарантуємо безпеку, якість і доступну вартість послуг. Наша клініка знаходиться у Святошинському районі за адресою: вул. Симиренка, 10.

Ціни на проведення прицільної рентгенографії зубів

 • Вартість прицільного знімка зубів - 70 грн.
Залиште заявку заповнивши форму
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин