Щира посмішка ознака приємного і відкритого співрозмовника. Така людина завжди розташовує до себе і справляє гарне враження. Саме тому так важливо бути впевненим в естетичному вигляді своїх зубів. На щастя, сучасна стоматологія готова швидко і ефективно вирішити будь-які проблеми не тільки з лікуванням, а й красою порожнини рота.

Велике розповсюдження набувають системи виправлення прикусу: встановлення брекетів позбавить щелепу від можливих пошкоджень та здійснить вирівнювання зубів. Звичайно, на будь-якій стадії процесу при необхідності застосовується анестезія: знеболюючий засіб дозволяє обійтися без дискомфортних відчуттів. Для визначення загальної ситуації на початковому етапі роботи потрібно зробити рентген.

Установка брекетов

В яких випадках необхідне встановлення брекетів?

Виправити прикус та здійснити вирівнювання важливо не тільки з міркувань красивого зовнішнього вигляду, але і в цілях профілактики лікування. Рівні зуби набагато простіше чистити. Завдяки цьому між ними менше скупчуються бактерії, що викликають пошкодження емалі, карієс та інші неприємності. Досвідчений лікар допоможе підібрати правильну систему і знеболююче, проведе всі необхідні процедури і для вирішення проблеми нерівного прикусу.

Ціни на послуги даного роду залежать від багатьох нюансів: видів брекетів, способу установки, загального стану ротової порожнини пацієнта та ін. Але саме у Fenix ​​Smile ви знайдете найвигіднішу вартість на всі види процедур в порівнянні з нашими колегами у Святошинському районі Києва і по всій Україні.

Переваги клініки Fenix ​​Smile

Встановлення брекетів

Збережемо і вилікуємо навіть

“Безнадійні” зуби

Встановлення брекетів

Сертифіковані медичні

матеріали

Встановлення брекетів

Європейські технології і

стандарти безпеки

Встановлення брекетів

Фіксована вартість і

можливість розстрочки без відсотків

Види брекетів і процес встановлення

Сучасна стоматологія пропонує чотири найпоширеніші види брекетів:

 • пластикові бюджетні та непомітні, але, на жаль, не дуже практичні. Вони легко ламаються і швидко зношуються, схильні до пошкоджень, можуть забарвлюватися в результаті взаємодії з їжею і напоями або мутніти. Але головне ці системи досить повільно здійснюють вирівнювання, тому їх доводиться носити досить довго (2,5-3 роки);
 • металеві самі універсальні й популярні, тому що є відмінним співвідношенням вартості, міцності та ефективності вирівнювання зубів. Лікарі найчастіше рекомендують встановлення саме металевих систем, тому що вони приводять до результату в середньому за півтора роки і надійно служать весь цей час. Варто також відзначити, що металеві системи можна кріпити не тільки із зовнішньої, але і з внутрішньої сторони зубів. Це складніше, можливо, буде потрібна додаткова анестезія або рентген, але в цілому такий вид лікування виглядає більш естетично;
 • керамічні міцність металу і естетика пластики: вони майже непомітні, але довго служать і мінімально схильні до пошкоджень. Лікарі також зазначають серед плюсів такого виду систем їх гіпоалергенність;
 • сапфірові  “корона” сучасної стоматології в сфері брекет-систем. Їх ціни набагато перевищують інші моделі за рахунок дорогого складу. Вони виробляються з безбарвних сапфірів, штучно вирощених для медичного застосування. Найчастіше лікарі рекомендують ці системи тим людям, чия діяльність вимагає від них бездоганного зовнішнього вигляду і не дозволяє “взяти паузу” на тривалий процес лікування. Але і носяться вони довше: в середньому 2,5 – 3 роки.

Процес встановлення систем:

Процес вирівнювання прикусу за допомогою спеціалізованих систем здійснюється наступним чином:

  1. Первинний прийом та діагностика. Визначається процес лікування, відбираються матеріали і терміни, проводиться рентген.
  2. Фіксація. Виготовлена ​​система встановлюється в ротовій порожнині пацієнта. При необхідності застосовується знеболювальна анестезія.
  3. Обслуговування. Регулювання та заміна елементів системи, професійна чистка зубів, спостереження у ортодонта. Профілактика захворювань і пошкоджень. Ціни послуг відрізняються в залежності від комплексу вжитих заходів.
  4. Зняття системи.
  5. Виготовлення ретейнера спеціальної конструкції, яка ще якийсь час утримує зуби в правильному положенні вже після зняття системи.

В цілому, виправлення прикусу за допомогою спеціалізованих систем є однією з найпоширеніших послуг естетичної стоматології. До цієї ж сфери відноситься імплантація, вініри та інші види профілактики і лікування ротової порожнини.

Цены на установку брекетов

Металева брекет-система (1 щелепа) від 7 до 77000 грн.
Керамічна брекет-система (1 щелепа) від 7 до 79500 грн.
Сапфірове брекет-система (1 щелепа) від 7 до 710000 грн.
Самолігуючі металева брекет-система (1 щелепа) від 7 до 712000 грн.
Самолігуючі керамічна брекет-система (1 щелепа) від 7 до 716000 грн.
Діагностика (гіпсові моделі, фото, ОПТГ, ТРГ)800 грн.
Огляд, корекція, активація брекет-системи (1 щелепа)300 грн.
Сумний ортодонтический апарат2500-3500 грн.
Індивідуальний незнімний ретейнер (1 щелепа)700 грн.
Зняття брекет-системи (1 щелепа)350 грн.
Багатофункціональний трейнер (LM-активатор)2500 грн.
Огляд, корекція, активація знімного апарату200 грн.
Twin Block6400 грн.
Капа коригуюча2500 грн.
Капа ретепціонная1800 грн.
Установка металевого брекета (1 од.)300 грн.
Установка керамічного брекета (1 од.)400 грн.
Установка сапфірового брекета (1 од.)500 грн.
Заміна дуги Niti350 грн.
Заміна естетичної дуги Niti450 грн.
Заміна дуги SS350 грн.
Ремонт знімного апарату (перебазування)400 грн.
Зняття ретейнера400 грн.
Фіксація лингвальной кнопки250 грн.
Піднебінних бюгель2000 грн.
Апарат для розриву піднебінних шва4000 грн.
Апарат для дісталізаціі молярів4000 грн.
Замок на моляри250 грн.
Нижньощелепні тяги (еластики)50 грн.
Кільце на моляри350 грн.
Залиште заявку заповнивши форму
Ми зв'яжемося з вами протягом 30 хвилин